МІЖНАРОДНА КВАЛІФІКАЦІЯ INFA

У 2018 році наш Коледж отримав ЕКСКЛЮЗИВНЕ право представника на території України міжнародної кваліфікаційної асоціації INFA (Бельгія) http://www.infa.org

Асоціація проводить підготовку згідно з європейськими б’юті критеріям стандартів Фахівців з широкого спектру спеціальностей. Програма підготовки дуже насичена, з глибокими теоретичними і практичними навичками.

По її закінченні та успішної здачі поточних контрольних і заліків проводиться випускний іспит. Проводять його Екзаменатори INFA, які прилітають для цього до Києва.

До сьогоднішнього дня ми випустили 2 групи фахівців.

Учасники обох груп успішно отримали міжнародну кваліфікацію і стали першими українськими фахівцями акредитованими за міжнародними критеріями. І, повірте, якщо ви запитаєте у них було це легко, то вони як один скажуть, що це було мега важко і хвилююче!

Проте серед Випускників є Golden і навіть Platinum!

Керівництво Асоціації також відзначило високий рівень роботи Коледжу і рівень підготовки Фахівців! Це стало високою оцінкою для нас!!!

І навіть деякі наші напрацювання послужили розширенню професій для кваліфікації – надійшла пропозиція від асоціації, після другого іспиту, розробити документ і програму по кваліфікації косметологів з медичною освітою – beautician doctor. І в найближчому майбутньому ми будемо збирати групи підготовки і по такої кваліфікації.

На сьогоднішній день Асоціація представлена ​​в 48 країнах (країни Європи, японія, корея, туреччина, країни Африки).

І ми пишаємося, що з 2018 року і в Україні в особі нашого Коледжу!